dom white pismo white set white

АВТОТРАНСПОРТНИЙ КОЛЕДЖ

ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

biz

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056) 494-83-23

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Відбулася студентська науково – практична конференція «Відкриваємо світ науки» 2014/2015 навчальний рік

16  грудня 2014 року.

 Відбулася студентська   науково – практична конференція

 

  «Відкриваємо світ науки»

2014/2015 навчальний рік

 

11.30 – 12.00     Реєстрація учасників конференції

12.00 – 12.05 -  Вступне слово   методист технікуму  Ратомська З.С.                                                         

12.05-12.10              Виступ студентки гр.. ОРДР 11-2/9 Юшко Карини                      

                     

12.10- 12.15- Інформація про роботу конференції та послідовність захисту робіт.

                        Координатор Хорощак З.Л.

12.20 – 13.50 –Робота секцій гуманітарної та технічної. Захист робіт та їх  презентація.

 

14.00 – 14.10 – Підведення підсумків роботи журі, та нагородження

 

Konf svit-nauki1

 

Konf svit-nauki2

 

Konf svit-nauki3

 

Konf svit-nauki4 

                           Основні напрямки роботи конференції

                               «Відкриваємо світ науки»

 

-         гуманітарна   

 

 Konf svit-nauki6

 

Склад журі (технічної секції)

                           

     1.Великодний Денис Олександрович – голова ЦК

         організації перевезень та безпеки руху на автотранспорті, голова журі

 

               2. Васильєв Станіслав Юрійовичголова   ЦК обслуговування та ремонту                             транспортних засобів, член журі

 

       3. Колтунов Артем Сергійович  -голова   ЦК ЕМАР, ЕРМО, член журі

      4. Задорожній Володимир Вікторович – викладач спеціальних дисциплін, член журі

 

        5.Степанчук Олександр Павлович, викладач спеціальних дисциплін, член журі

Секретар: Степанчук  Наталя Олександрівна викладач іноземної мови.

          

                               Склад журі (гуманітарна секція)

 

1. Ратомська Зоя Семенівна – завідуючий навчально-методичним кабінетом, голова журі

2. Каліненкова Валентина Степанівна – голова ЦК   соціально-гуманітарних дисциплін, член журі

                   3.Михаць Вікторія Василівна – голова ЦК філологічних дисциплін, член журі

         4. Сіманович Ольга Георгіївна – голова ЦК  економічних дисциплін, член журі

         5.  Іслам Аліна Володимирівна – викладач хімії, член журі.

         Секретар журі:  Хмара Олена Сергіївна

  Konf svit-nauki7                                  

  Роботи секцій (технічна)

Konf svit-nauki8

 

Konf svit-nauki9

 

Konf svit-nauki10

Робота № 1

Тема: «Лазерне натоплення поверхонь деталей – новий підхід до перевірної технології виникла завдяки поглибленню знань по навчальній дисципліни «Технологічні основи машинобудування» спеціальності «Експлуатація та ремонт підйомно–транспортних, будівельних і дорожніх машин та обладнання

 

Виконавці: Сорочинська А.Р., Якобчук Р.І., Безкоровайний І.А.

                      Група ЕРМО 12-1/9

Керівник:     Піліпей Л.П.

 

Робота № 2

Konf svit-nauki11

Циклова  комісія ЕМАР, ЕРМО

 

Тема: «Дослідження роботи  заборної  частини навантажувальних машин  типу ПНБ»

 

Виконавець: Чадай Г.А., Барложецький В.А.

Група ЕРМО 12-2/9

Керівник: Задорожній В.В.

 

Робота № 3

Циклова комісія організації перевезень та безпеки руху на автотранспорті

 

Тема: «Оцінка пропускної здатності магістральних доріг міста кривого рога в умовах росту інтенсивності руху»

Виконавець: Пугачева В.

Група ОРДР 12-2/9

Керівник: Дьяченкео В.

 

Робота № 4

Предметна комісія організації перевезень та безпеки руху на автотранспорті

Тема: «Забезпечення безпеки пішоходів на 7 м-н Зарічний вул. Десантна»

Виконавець: Павлюк Г., Соващенко К.

Студент   :     гр. ОПА 11  1/9

             Керівник:      Нікітченко В.М.

 

Робота № 5

Циклова комісія організації перевезень та безпеки руху на автотранспорті

Тема: «Аналіз руху пішохода при наїзді автомоб

Виконавець: Шаляпньов Р.О.

Студент         гр. ОРДР 12-1/9

Керівник:    Снитко В.М.

 

Робота № 6

 

Циклова  комісія  обслуговування та ремонту транспортних засобів

Тема: «Проект застосування гравітаційних роторних теплогенераторів у системі опалення споруд АТ ДВНЗ КНУ»

Виконавець:Бурцев С.

Студент         гр. ОРА 11-3/9

Керівник:    Шеремет А.В.

 

Робота № 7

Предметна комісія обслуговування та ремонту транспортних засобів

Тема: ,,Гальваніка. Хромування в автомобільному виробництві ‘’

Виконавець:  Земляной А.М.

Студент          гр. ОРА 11 3/9

Керівник:       Васильєв С.Ю.

Робота № 8

Предметна комісія обслуговування та ремонту транспортних засобів

Тема:  «Діюча модель автомобіля ГАЗ 3309»

Виконавець:  Чадай Г.А.

Студент          гр. ЕРМО 11 2/9

Керівник:       Ємцев О.О

Робота № 9

Циклова комісія загально технічних дисциплін

Тема::  «Становлення нарисної геометрії як науки»

Виконавець: Безносько В.В.

Студент гр. ОРА 13 3/9

Керівник:     Будило М.І

 

Робота № 10

Циклова комісія загально технічних дисциплін

 

Тема::  «Вплив бокового зазору на норму контакту в зубчатих  та черв’ячних передачах»

Виконавець: Долотій І.Г.

Студент гр.  ОРА  12 2/9

Керівник:     Коваленко В.І.

Робота № 11

Циклова комісія загально-технічних дисциплін

Тема: « Порівняння вживаних термінів і основних понять системи конструкторської документації з вимогами національного стандарту України ДСТУ 3321:2003

         Виконавці:  Наконечний М.С.

Студенти:    гр. ОРА 12-3/9

Керівник:     Мельниченко Л.В.

 

                                     

Роботи секцій (гуманітарна)

 

Робота №  12      

Циклова  комісія фізичного виховання та захисту Вітчизни д

Тема:«Профілактика  зайвої ваги – запорука  здоров’я  молоді»

        

Виконавець: Турівна А.С.

Студенти:    гр. ОПА 13-2/9

Керівник:     Остренська О.П.

 
Робота № 13

Циклова комісія соціально-гуманітраних дисциплін

Тема«Український менталітет: історія, проблеми та шляхи вирішення

Виконавець: Юшко Карина

Студенти:    гр. ОРДР 11-2/9

Керівник:     Іщенко Т.І.

Робота № 14

Циклова комісія  філологічних дисциплін

 

Тема:   «Відображення подій Великої Вітчизняної війни в українській культурі

Виконавець:  Солодовнік І.І.

Студент:          гр.. ОПА 13-2/9

 Робота № 15

Циклова  комісія  соціально-гуманітарних дисциплін

 

Тема:  «Філософська зірка Лесі Українки»

        

Виконавці :Довганюк Р.

                      Група ОРА 12-2/9

Керівник:    Коваленко Л.Л.

 Робота № 16

Циклова  комісія  філологічних  дисциплін

 

Тема:  «Трагедія людини у Другій світовій війні» (за творами письменників світової літератури) Філософська зірка Лесі Українки»

Виконавці :Сухов Р.

                      Група ОРА 13-2/9

Керівник:    Можелянська О.М.

Робота № 17

Циклова  комісія  природничо-математичних дисциплін

 

Тема:  «Засоби реалізації знань фізики в сфері екології

 Сучасні електричні джерела світла, їх будова, переваги та недоліки».

 

         Виконавці :Шило П.

                      Група ОПА 14-2/9

Керівник:    Литовченко О.В.

Робота № 18

Циклова  комісія  природничо-математичних дисциплін

 

Тема:  « «Екологія харчування: харчові  добавки,  е-числа»

        

Виконавці : Сухов Р.

                       Група ОРА 13-2/9

Керівник:    Кисельова С.П.

Робота № 19

Циклова  комісія  іноземної філології

 

Тема:  «Англійські запозичення як невід’ємна складова лексики студента Автотранспортного технікуму ДВНЗ КНУ»

 

        

Виконавці : Вдовіченко А., Лунін В.

                       Група ОРДР 12-1/9

Керівник:    Агапоненко М.О., Степанчук Н.О.

 
Робота № 20

Циклова  комісія  іноземної філології

 

Тема:  «Виховний аспект педагогічних засад монографії  Петра  Устимовича Гонзуля. «Практические советы молодым преподавателям техникумов».

 

Виконавці : Кононенко Д.

                       Група ОПА 12-2/9

Керівник:    Кілімнік Л.Л.

Технічне забезпечення:  мультимедійний засіб

 
Робота № 21

Циклова  комісія  економічних дисциплін

Тема:  «Соціально-психологічні особливості становлення ділових відносин в колективі»

Виконавці : Тищенко М.,           

Група  ОРДР 11-1/9

                                               Призери конференції

                                                                      

                                                                  Технічна секція

  

 Konf svit-nauki13


Konf svit-nauki14

 

 Konf svit-nauki15

 

 

І – місце – Чадай Г.А., Барложецький В. гр..ЕРМО 11-2/9

 

П місце -   Пугачова В. гр.. ОРДР 12-2/9,  

                    Сорочинстка А. – гр.. ЕРМО 12-1/9,

                    Якобчук Р. – гр.. ЕРМО 12-1/9

                    Безкоровайний  І. – гр.. ЕРМО 12-1/9

 

Ш місце  - Бурцев С. – ОРА 11-3/9

                    Шадура  Ю. – ОРА 11-3/9

                     Долотій І. – ОРА 12-2/9

 

Гуманітарна секція 1394,13971398,1399,1400

 

І  місце  -  Вдовіченко А. – гр. ОРДР 12-1/9

                  Лунін В.      -  гр. ОРДР 12-1/9

 

П   місце  – Сухов Р.   – ОРА 13-2/9

                     Сірий А.  -  ОПА 11-2/9

 

Ш місце  - Тіщенко М.       - ОРДР 11-1/9

                     Курбакова Г.  – ОПА 11-1/9

 

Учасники  науково – практичної  конференції   «Відкриваємо світ науки»

отримали подяки.

 

         Konf svit-nauki16                         

 

 Konf svit-nauki17

 

  

 

Матеріали робіт науково-практичної конференції   студентів надруковані в збірнику.

 АВТОТРАНСПОРТНИЙ ТЕХНІКУМ  ДВНЗ

«КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

 

Konf svit-nauki18 

                                        

Збірник

матеріалів  студентської   науково – практичної конференції

 

«Відкриваємо світ науки»

2014/2015 навчальний рік

 

 

 
Усі права захищено. Автотранспортний коледж ДВНЗ КНУ. Україна, Кривий Ріг.